אבא חורג של החבר שלי

שמי לילי, אני בת 21, שדיים לא גדולים ולא קטנים, מראה מאוד נחמד. היה לי חבר מאוד טוב, היינו בזוגיות יותר משנתיים. בזמן האחרון התחלנו לריב והרבה. בדרך כלל זה היה באותם הנושאים כל הזמן. אלא היו ריבים חזקים, כמעט עד פרידה. לא ראיתי אותו שבועה, החלטתי להגיעה אליו ולנסות להשלים בעצמי. הוא היה גר עם אמא שלו ואבא חורג. מצד אחד משפחה רגילה, מצד שני לא כל כך מוצלחת. אבא היה ניהיליסט ולא היה אכפת לו מכלום. אמא שלו הייתה מאוד אוהבת לריב והרבה פעמים הייתה מרגיעה את העצבים שלה עם אלכוהול. 
אליי הם התייחסו בצורה טובה, אבל הייתה לי הרגשה שאבא שלו אוהב אותי בצורה קצת אחרת. לא פעם אחד ראיתי את המבטים שלו על השדיים שלי או אפילו ניסה להתקרב אלי כמה שיותר צמוד. כאשר הגעתי לבית שלו גיליתי שהוא לא בבית. אמא שלו אמרה שהוא נסע עם חברים שלו לעיר אחר לסופ"ש שלם. מה בדיוק הם תכננו לעשות שם אני לא גיליתי. ישבנו במטבח שתינו תה ודיברנו אם ההורים שלו. אז אמא אמרה שהיא עייפה והלכה לישון. נשארתי עם אבא שלו לדבר עוד קצת. אז הוא למשהו ביקש ממני ללכת לחדר של החבר שלי.
ישבתי שם בערך 10 דקות, הייתי שקועה במחשבות על הזוגיות שלי. זה היה מאוד מעליב שלא היה אכפת לו לגמרי. אבא שלו נכנס לחדר בשקט, ישבתי עם הגב אל הדלת. הוא שם את היד שלו על הכתף וסיבב אותי. רגע אחרי זה כל מה שהיה לי מול העינים זה התחתונים שלו עם זין עומד מתחת. רגע אחרי זה הוא הוריד גם אותם. 
בגדול, זה היה הרגע שהייתי צריכה להתחיל לצעוק, אבל הגוף שלי הגיב אחרת לגמרי. הרגשתי את עצמי שיכורה מחרמנות. כאשר הבנתי מה אני עושה, הזין שלו כבר היה בתוך הפה שלי. הבנתי שיהיה לי סקס עם גבר מבוגר. כמה רגעים אחרי זה הוא תפס את הראש שלי והתחיל לזיין אותי בתוך הפה. לא במהירות גבוהה, אבל עדיין הרגשתי את ראש שלו עם הגרון. אחרי זה הוא עצר וניסה להכניס את הזין עמוק יותר. ניסיתי לשחרר את הגרון שלי, אבל שום דבר לא הצליח. הוא הוציא את הזין והתחיל ללטף איתו את השפתיים שלי. 
הרוק שלי נזל על הפנים שלי ועל החולצה. הוא הוריד אותה ואז גם את החזייה שלי. אני בטוחה שהוא מזמן כבר לא היה שדיים צעירים ויפים כאלה. אחרי זה הוא הרים אותי והתיישב על הכיסא. ירדתי מולו על הברכיים. ביקש שוב פעם ללקק את הזין ואז הרים אותי קצת והתחיל לזיין אותי בין השדיים. התחלתי לקחת את הדברים לידיים שלי לאט לאט. המשכתי למצוץ לו. אז הורדתי את המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים והתיישבתי עליו. התחלתי לרכב עליו בזמן שאני מנשק אותו. 
זה היה כל כך מענג להרגיש זין תוך בכוס. אחרי זה הוא קיפל אותי על המיטה וזיין מאחרו. סקס שלנו נמשך 40 דקות, עשינו את זה בכל כך הרבה תנוחות. גמרתי מספר פעמים בדרך. מאוד פחדתי שהוא יגמור בתוכי, אבל היה לו רעיון אחר וכמה דקות אחרי זה כבר היה לי זרע על השדיים.