מפגש אינטימי אקראי

הם נפגשו במקרה, לא היה להם שום דבר משוטף, רק את הלילה הזה. הלילה הזה הפך את כל החיים שלהם וגרמה להם להסתכל על עצמם מהצד. היא הסתכלה בתוך העיניים שלו, ריח עדין של הבושם ששיגע אותה. היא רצתה אותו כל כך חזק כמו שלא רצתה אף אחד עד היום. זה היה גבר מחלומות שלה. הוא ראה את התשוקה שלה, הוריד בעדינות את הבגדים שלה. במחשבות שלה היא כבר עשתה איתו סקס. היא חיכתה בלי סבלנות עד שהוא יוריד את הבגדים שלו. היא נהנתה מכל תנועה שלו.

בעדינות ובאיטיות הוא נישק את הצוואר שלה, ירד אל כתך. הידיים שלו החליקו על הגב שלה, מה שגרם לצמרמורת בגוף שלה. היא נצמדה יותר חזק אליו, הנשימה שלה כבר הייתה כבדה, העיניים חצי סגורות והפטמות שלה כבר היו קשות. היא רצתה אותו בכל חלק מהגוף שלה, הפרח שלה כבר היה רטוב, חם ומוכן לקבל אותו בפנים. הוא הסתכל עליה עם מבט מתוק ואז תפס אותה חזק על הירכיים ונכנס לתוכה. זה היה מדהים, התנועות שלו גרמו לה לסגור את העיניים. הם התחילו להיות מהירים יותר ויותר. היא הרגישה עד כמה הוא לחוץ ומרוכז. זה היה ניראה כאילו הזין שלו הולך לקרוע אותה, אבל היא רצתה את הכאב, היא רצתה שהוא יהיה קשוח, היא רצתה רגשות חדות, היא המשיכה את התנועות ביחד איתו.

האורגזמה שלה הייתי מדהימה ביותר, גל חם כיסה אותם, היא הרגישה זרמים של חשמל עוברים דרך הגוף שלה. הרגשות שלהם היו כל כך חזקות שהם נרתעו אחד מהשני. אחרי אורגזמה כזו, היא ישר ירדה למטה ונגע עם השפתיים בזין שלו. הוא היה מאוד עדין וחם. הוא הגיב לנגיעה שלה והשפתיים המשיכו לנשק אותו ואז לקחו אותו בפנים. די מהר הוא כבר היה מוכן שוב פעם לתת לה אהבה. הידיים שלו מחצו את השדיים, אצבעות לחצו על פטמות שלה כל כך חזק שזה היה כואב. כל זה גרם לה לאושר אמיתי. היא שוב פעם נישקה אותו, היא הכניסה את הלשון לתוך הפה שלו.

הוא השיב אותה על הברכיים, פתח את התחת שלה והכניס לה מאחורה. הוא זיין אותה חזק, קשוח. זה היה כואב, אבל זה מה שהיא רצתה. היא בחיים לא הרגישה כזה דבר. היא הרגישה עד כמה הזין שלו קשה, זה גרם לדמעות של עושר בעיניים שלה. ואורגזמה אחרי אורגזמה לקחו אותה לעולם אחר.

עייפים הם שכבו אחת ליד השני מחובקים ומלאים באושר. בבוקר היא נישקה אותו בפעם האחרונה וברחה מהדירה הדיסקרטית…. זה הייתה פעם האחרונה שהם ראו אחת את השני.