פעם ראשונה עם מישהו נוסף

אני רוצה לספר על הניסיון הראשון שלנו בסקס קבוצתי , זה היה די מזמן ,עוד כשהיינו צעירים יחסית. אני הייתי בן 35 אשתי 37 , באותו זמן כבר היינו נשואים באושר בערך 15 שנה. היו תקופות שונות בחיים שלנו , גם תקופות מאוד קשות שעברנו בהצלחה. כמובן עם עזרה של חברים מאוד טובים שלנו,זוג נוסף שהיה בגילנו.

אחרי 15 שנה של חברות כבר היינו מאוד קרובים גם נפשית וגם בדברים מאוד שגרתיים. פתרון בעיות, נופשים וסתם ישבה בבית עם שתייה קלה. לכן זה רק טבעי שהיו מכרים של פלרטוט קל ושיחות סקס במפגשים שלנו, אבל זה תמיד עצר בגבול מסוים. אני ואשתי הרבה פעמים פנטזנו אחרי סקס, מה היה קורה עם מישהו מאיתנו היה עובר את הגבול זה. זה תמיד חרמן אותנו ונתן חשק לסקס נוסף.

זה קרה באחד הימים כאשתי חזרה מנסיעת עבודה, היא הייתה שם 3 שבועות. כמובן שהכנו לה פגישה. היה לנו בית פרטי בכפר עם סאונה. היא הייתה אולי קטנה,אבל מספיקה לשתי זוגות. קנינו אוכל, בשר כדי לעשות על האש. ברגע שבאנו ישר הלכנו לסאונה עוד לפני שהתחלנו עם האוכל. שתינו כמה בירות בזמן שהסאונה התחממה ונכנסנו. היינו בבגדי ים ,אבל לבנות היה בגר ים פתוח. כמובן שבגלל שהייתי בלי סקס עם אשתי במשך 3 שבועות הזין שלי הגיב בהתאם. ככה שכולם ראו את זה, כולם צחקו על זה ונשים שלחו אותו למקלחת להתקרר ולהתחיל אם המנגל. הן הבטיחו להצטרף אלינו יותר מאוחר לעשות סלטים. כשישבנו מול המדורה עם בירות חבר שלי אמר לי:

-"אתה לא מבין איך זה הרגיש כשראיתי שעומד אצלך, הסתכלתי על הבנות שלנו והבנתי שעוד שניה גם לי יעמוד ואני יקפוץ על מישהי ולא משנה או על שלי או על שלך"

-"תאמין לי גם אצלי ככה ואני חושב שהיא לא הייתה מתנגדת, ראית את העיניים שלה?"

ברגע זה הבנות שלנו יצאו מסאונה עטופות במגבות, אשתי ככה שאנחנו ניראה תלה את הבגד ים שלה ללבוש. ככה שגם אני (וכמובן גם החבר שלנו ) יראה את זה. היא שיחקה איתנו. הם נכנסו לבית והחליפו בגדים. ברגע שסיימנו עם הכנות והתיישבנו בשולחן הערב רץ מהר. הזמן תמיד רץ מהר כנהנים. שמתי לב שחבר שלי מנסה לשכר את אשתו, הוא הצליח לעשות את זה לקראת חצות. עזרנו לו לעלות אותה למלה לחדר שינה,הצענו לו ללכת לישון גם ,אבל הוא רצה להישאר איתנו.

ישבנו עוד קצת,שתינו ,דיברנו על הזמנים כהיינו צעירים. הרגשתי שאני די שיכור ורציתי להתרענן קצת. הצעתי ללכת לבריכה קרה בסאונה,כולם הסכימו. אשתי אמר שהיא רוצה להיכנס קודם כדי שהיא תוכל ללבוש את הבגד ים. כאשר נכנסנו ראינו אותה יושבת על הספה וחזייה שלה על הצוואר אבל היא לא מצליחה לקשור אותה מאחורה. גם התחתונים שלה למרות שהיו לבושות לא היו קשורות בצדדים.

-"אני שיכורה כמו תחת,לא מצליחה לקשור, תעזרו"

עכשיו תחשבו על התמונה הזאת טוב. שתי גברים שיכורים נכנסים לסאונה ורואים בחורה כמעט ערומה. שנינו מתיישבים על הרצפה כדי לקשור את התחתונים כל אחד מהצד שלו. חבר שלי עם ידיים רועדות בטעות מזיז את המשולש של התחתונים לצד ושנינו רואים את הכוס שלה. היא מתכופפת כדי לנשות לקשור את החזייה והשדיים שלה נופלות ישר לפנים שלנו. שנינו מתחילים למצוץ אותם. היא ממש לא התנגדה ההפך:

"אני רוצה לראות אותכם ערומים" -זה מה שהיא אמרה. לא היה צריך לבקש פעמיים. עוד שניה שנינו היינו ערומים מולה.

נשכבנו על הספה, היה קשה להיכנס שם שלוש אנשים. התנשקנו היא שיחקה עם האיברים שלנו ואז החבר שלנו התחיל לגנוח והרגשתי משהו רטוב על הבטן של אשתי, הבנתי שהוא גמר. זה היה קש אחרון , עליתי עליה והתחלתי לזיין אותה. זה היה כל כך מחרמן לראות את אשתי מתנשקת עם גבר אחר בזמן שאני מזיין אותה שגם אני גמרתי די מהר. חבר שלי כבר היה מוכן שוב פעם והחליף אותי

בהמשך הלילה כיסינו את הרצפה במגבות ועברנו לשם שיהיה מקום. המפגש האינטימי הלא מתוכנן שלנו המשיך עד הבוקר כמעט. כמובן שאשתי סיפרה לאשתו מה היה בלילה. אבל לאן זה הוביל אני אולי יספר ביום אחר.