כבר שנים שאני מפנטזת על סקס עם אשה

בוקר, השמש זורחת. אני מתמתחת במיטה הסתורה, מושיטה יד ללטף את הישן לצדי, אך פוגשת רק אוויר. פוקחת עין תורנית כשואלת "איפה אתה?" ורואה פתק על הכרית. "הלכתי לרוץ, ישנת כל כך טוב שלא היה לי לב להעיר אותך". חיוך עצל עולה על שפתיי ואני יוצאת מהמיטה למקלחת חמה וטובה. אחר כך לובשת בגד ים ויורדת לבריכה, שם כבר שוחים הלוך וחזור, משכימי קום אחרים.

אני שוחה כמה בריכות ויוצאת לכיסאות הפזורים מסביב לבריכה, נשכבת על אחד מהם ופותחת ספר. צל נופל עלי ובחורה נאה שואלת אותי: "איך הספר שלך?". אני מחייכת אליה ועונה: "מותח, ואני לא רוצה שיגמרו לי הדפים לקריאה". "אני קוראת עכשיו ספר חדש, ויש שם סצנה שממש הדליקה אותי", היא אומרת לי. "איזו?" אני שואלת אותה, והיא עונה: "בואי איתי לחדר ואראה לך". "בכיף". אני קמה מהכיסא, אוספת את חפצי ואנו שמות פעמינו לעבר החדר שלה. כשאנו נכנסות לחדר קולטות עיניי מרפסת גדולה ועליה ג'קוזי מרווח.
"וואו, איזה חדר מדהים, והמרפסת והג'קוזי", אני אומרת בהתפעלות. אין ספק, החדר שלה הרבה יותר שווה משלי. "כן, כיף גדול, רוצה להשתמש בג'קוזי?", היא שואלת ואני ממהרת להשיב לה שמאוד, ומוסיפה בביישנות: "לפני כן אשמח לקרוא את הסצנה שהדליקה אותך".

היא מדפדפת בספר ומוצאת את המקום המדויק. "קראי בבקשה", היא מפצירה בי ואני מוצאת את עצמי מקריאה את הסצנה ונהנית מכל רגע. היא אכן חושנית מאוד, יותר משיכולתי להעלות בדמיוני. "תשמעי, סצנה מהספרים", אני אומרת לבסוף ושתינו צוחקות מהחידוד.
"בואי, נכנס לג'קוזי", היא מציעה ואני פושטת את שמלת החוף שעלי ונשארת עם הביקיני. "מותר לך להוריד את בגד הים, המרפסת פרטית ומוגנת מפני עיניים זרות", היא ממהרת להגיד, ואני, קצת נבוכה, מורידה את החזייה של בגד הים כשהיא מתפשטת לחלוטין ונכנסת לתוך המים הנעימים. "בואי", היא קוראת לי ואני נכנסת בעקבותיה אל הג'קוזי. היא מפעילה את הבועות שעושות לי נעים בגב וברגליים, ואומרת לי: "תשבי כאן, תרגישי את הבועות האלו".
Embed from Getty Images
וכך אני עושה, הבועות מדגדגות אותי בישבן ובין הרגליים. "נכון כיף?" היא שואלת ואני מתחילה לחוש את החום עולה בגופי ומתפשט. "רוצה שאעסה לך את הגב?" שואלת היא ואני מהנהנת בראשי, מחשבות של זימה עולות לי בראש ואני מסמיקה. "נעים לך?", היא שואלת. "מאד", אני משיבה. ידיה הנעימות משוטטות להן על גבי, מעסות ולשות אותו בחושניות.

לאט-לאט הן יוצאות לטיול על הכתפיים ויורדות לשדיים המלאים שלי, מלטפות בעדינות את הפטמות. אני מסתובבת אליה והיא רוכנת ומנשקת בעדינות את הפטמות הקטנות שלי, שבינתיים הזדקפו כמבקשות עוד ועוד מהליטופים העדינים והנשיקות הרכות. ידיה ממשיכות במסען על גופי ושפתיה נושקות ברכות את צווארי, פני ושפתיי.

זה שונה מנשיקות של גבר, הנשיקות שלה רכות יותר, אוהבות בצורה אחרת. לשונה הקטנה חוקרת את מרחבי הפה שלי, פוגשת בלשוני. זרמי מים חמים ממשיכים ללטף את ישבני וירכי, אני מתלחלחת וכל גופי לוהט ואדמומי. "בואי נצא, יהיה יותר כיף על המיטה… או יותר נכון, על מגרש המשחקים", היא אומרת ואני מהנהנת בהסכמה.

המיטה הענקית מזמינה אותנו לשכב עליה. כשאנחנו יוצאות היא מנגבת אותי בעדינות עם מגבת גדולה ורכה, ומנחה אותי אל המיטה. "את נעימה כל כך, העור שלך רך כמו משי, והשדיים ממש יצירת מופת, וזה לא מובן מאליו בעולם של סיליקון", היא לוחשת לי, ואני עונה לה בתגובה: "גם את מקסימה אותי מאד. כבר שנים שאני מפנטזת על בילוי עם אשה, אך מעולם לא היה לי האומץ להתחיל עם מישהי".
"האנרגיות שלך הן שתפסו לי את העין. מזמן לא ראיתי כאלו אנרגיות אצל מישהי", היא עונה לי. "את יודעת מה את מפיצה מסביב?" הנדתי בראשי לאות שלילה. "זה פשוט מדהים, כאילו האנרגיות שלך שולחות משושים ארוכים שמושכים אותי אלייך בלי יכולת להתנגד". אני מסמיקה ולבסוף ממלמלת "תודה". איך מגיבים למחמאה כזו? נשארתי ללא מילים. היא חשה בשתיקה המביכה ולבסוף קובעת ש"לא צריך להגיב. תשאירי לי את השליטה במצב ולשתינו יהיה כיף, בסדר?".

היא רוכנת ומנשקת את גופי, יורדת אל כפות רגליי ומלטפת אותן. מנשקת כל אצבע ואצבע ואז מכניסה אותן לפיה בנשיקת מציצה. גלי חום עוברים לכל אורך גופי, אוח זה כל כך טוב, אל תפסיקי. היא עוברת לרגל השנייה ואני מרגישה כיצד אני נרטבת עוד ועוד. היא מלטפת את רגלי מלמטה ועד לחיבור ביניהן, וממשיכה לנשק את העור הרך והחם של הירכיים. עולה וממשיכה לנשק את בטני בנשיקות קטנות וחמות, מגיעה לשדי ומעניקה להם טיפול VIP, כל אחד בנפרד.

הפטמות מזדקרות אל על, וואו! איזה כיף. היא מסובבת אותי על הבטן וממשיכה את מסעה על גופי, בלטיפות ונשיקות, יורדת אל כפות הרגליים ועולה שוב. לבסוף היא נעצרת על ישבני, נושכת אותו נשיכות קטנות ומחרמנות, כשידיה מלטפות לי את הירכיים, ואז היא מרימה את ישבני באוויר ומפסקת את רגליי. לשונה מגיעה אל תוכי בלטיפות מתגרות. אני נלחצת אליה: "עוד, עוד, אל תפסיקי". היא ממשיכה ומוסיפה ללטיפות את אצבעותיה שנדחפות אל תוכי. אני מרגישה שהאורגזמה מגיעה ונסחפת על גליה, כל גופי רוטט מהנאה. "וואו, איזה מדהימה את, תודה".
"מה תודה"? היא עונה לי ומוסיפה: "עכשיו תורי". "נכון", אני ממלמלת, משכיבה אותה על גבה ומתחילה בלטיפות עדינות על עורה הרך. שדיה קטנים וזקורים, "תמצצי לי את השדיים", היא אומרת ואני עושה כבקשתה. בינתיים ידיי מלטפות את רגליה, לשות את הירכיים, בודקות כמה חם בחיבורן. אני מנשקת ומוצצת את שדיה, והפטמות שלה מזדקרות אל על.

אני עוברת לנשק את שפתיה, את צווארה, יורדת שוב אל שדיה ומשם אל בטנה השטוחה. בטבורה יש עגיל עדין כשטיפת קריסטל מושחלת בקצהו. אני ממשיכה ללטף אותה, והיא מתקמרת כלפי, "בואי, אני רוצה להרגיש אותך בתוכי". אני מנשקת אותה על שפתיה הפנימיות, ודגדגנה מתרומם ממחבואו כאומר 'אני כאן'.

"עוד, עוד!" היא מבקשת-מצווה וכל גופה מתוח, משתוקק למגע שלי. אני ממשיכה לנשק אותה על בטנה, כשגופה מתחיל לרטוט בגלי הגמירה. אני מנשקת אותה עוד ועוד, והאצבעות שלי לא מפסיקות את מחולן ומביאות אותה לגמר המיוחל. היא נרפית ונשכבת אחורנית ברוגע.