שירותי ליווי עם סקס אקסקלוסיבי

שרותי ליוי לגיטימיים לעומת שרותי ליוי שאינם

באופן עקרוני, שרותי ליוי אינם דבר לא חוקי. מכיוון שישנם שירותי ליוי רבים שאינם מובילים לסקס, הם אינם נופלים תחת הגדרת הזנות. עם זאת, כידוע לכולם, ברוב החברות של שירותי ליווי ישנם גם יחסי מין, ועל כך אי אפשר לערער – ועל כן, הגיע הזמן לנתח ולחשוב מה הם שירותי ליווי  לגיטימיים יחסית. מכיוון שאין שחור לבן והכל נמצא על סקאלה של אפור, צריך לראות האם יש משהו שאנו מאמינים שהוא יכול להיות הגיוני (שכן בכל זאת, המקצוע העתיק בעולם הוא הגיוני), ואיזה צריך להיות מוקע מתוכנו במהירות המירבית.

שירותי ליווי בכפיה אל מול אלו מבחירה

כל עבודה בכפייה, בלי יוצא מהכלל, הינה עבדות, ואינה לגיטימית. שרותי ליוי אינם שונים במקרה זה, וכל בחורה שמכריחים אותה לעבוד במקצוע בעזרת סחיטה, אלימות, או איומים, צריכה לפנות ישירות למשטרה. עם זאת, אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם בחורה בוחרת לעבוד בחברת נערות ליווי בתל אביב זו זכותה – ועל כן צריך לבדוק מה היא בחורה שמסוגלת לחשוב על דעת עצמה. כמובן שכל בחורה שפונה לחברת שרותי ליוו והיא אינה שפויה, לא יכולה לבחור בעצמה ועל כן אין זה לגיטימי. כמו כן, כל בחורה מתחת לגיל 18, גיל הבגרות, אינה יכולה לבחור לעבוד במקצוע שכזה – שכן אפילו סקס רגיל ולא בתשלום עם בחורה בגיל הזה הוא לא חוקי.

נערות ליוי קטינות? איפה שומעים על דבר כזה?

מסתבר שניתן למצוא נערות ליוי קטינות בכל מקום בארץ, ובעיקר בדרום תל אביב. נערות ליווי קטינות אינן חוקיות, וכל אדם אשר מעסיק אותן ראוי להכנס לכלא מיד. http://news.walla.co.il/?w=/10/2604240 – כאן ניתן לראות כתבה על חברת ליוי אשר העסיקה קטינות, ומבלי לומר ללקוחות שלחה אותן אליהם. מכיוון שילד מתחת לגיל הבגרות נחשב לכזה שלא יכול לבחור, העבירה הזו חמורה פי כמה. שירותי ליווי במרכז ששולחים אליכם קטינות הם כאלה שצריך לדווח עליהם, ולהשתמש אך ורק בחברת שרותי ליוי אמינה, שעובדת עם נשים בגיל חוקי, ללא כפייה ואלימות.