עינוי מתוק

בהתחלה הם אכלו במסעדה ורק אחרי זה הם נסעו לדירה דיסקרטית בתל אביב. הם בילו המון זמן באמבטיה, רק עם משחק מקדים. אז הם הלכו לחדר שינה. היא ביקשה ממנו לשכב על המיטה. אז היא לקחה צעיפי משי וקשרה את הידיים שלו למיטה. אותו דבר היא עשתה גם עם הרגליים שלו. הוא שכב ופנטז על מה שיקרה…

היא התיישבה על מיטה והסתכלה עליו. הוא היה חסר רחמים, אבל אם הוא היה רוצה באמת הוא יכל להשתחרר. היא ראתה שהוא כבר התחרמן.

-"זה משחק" – היא הסבירה – "ברגע שאתה קורע את הצעיפים המשחק נגמר. אם תהיה בחור טוב נשחק עד הבוקר" – הוא ישר קנה את זה, הוא ידע אותה ממש טוב. היא הסבירה לו מטרה של המשחק: אם תצליח להחזיק שעתיים, תנצח. אז היא קמה ועזבה את החדר.

"אלוהים" – הוא הוציא בהמתנה למה שמה בדיוק היא הכינה לו.

אז לחדר נכנסו שתי בנות חמות. היא הסבירה להן שהיא רוצה לתת לחבר שלה מתנת יום הולדת. משהו מיוחד. הן ידעו בדיוק מה לעשות. הן התפשטו, הוציא ויברטור ובקבוק שמן. בלי לשים לב עליו הם התחילו לשחק אחת עם השניה.

כל מה שהוא היה מסוגל לעשות עכשיו זה להתפלל לשרוד את העינוי הזה. הוא הרגיש שהוא הולך למות עכשיו בגלל מה שהבנות האלה עשו אחת עם השניה. הוא ניסה לסגור את העיניים, אבל הגניחות שלהן לא אפשרו לו להרגעה בכל מקרה. הזין שלו היה מוכן להתפוצץ. היא ראתה את כל זה והייתה מופתעת שהוא מצליח לא לקרוע את הצעיפים.

הבנות המשיכו למרוח שמן אחת על השניה ולשחק עם הצעצוע שלהם. הוא צרח כמו חיה פצועה. אז היא ביקשה מהבנות לעזוב. היא התקרבה אליו והראה את השעון. עברה רק שעה.

– אני לא יכולה לחכות יותר אני רוצה אותך

היא ידע שהיא הפסידה.