ספריה

היא עמדה עם ראש מורד לתוך ספר. היא הייתה לבושה בחצאית וחולצה מכופתרת לבנה. היא הייתה מאוד יפה עם שיער מסודר לאחור, היא לא לבשה מייקפ וריח

של פרחים התפשט סביבה. היא הייתה בערך בת 35 והיא עבדה בספירה בערבים במשרה חלקית, היא אהבה את העבודה כי היא אהבה ספרים.

היא ישבה בערבים וקרא. בזמן הזה כמעט לא היו מבקרים בספרייה. יום אחד נכנס גבר, זה אולי ישמע מוזר אבל דווקא היום היא היה חייב ספר. אבל ברגע שהוא ראה את הפנים המדהימים שלה, רגליים סקסיות וגוף מושך, הוא שכח ישר מה הספר שהוא רצה. כל מה שהוא היה מסוגל לחשוב עליו זה המשיכה החזקה שהייתה ממלא אותו כל רגע.

הוא בזבז 5 דקות להביט עליה, איך שהיא מדפדפת את הספר עם הידיים הקטנות שלה, אז הוא סוף סוף מצא אמץ להתקרב עליה. היא הרימה את הראש למלה והמבט שלה ננעל על העיניים שלו. באותו הרגע הוא הרגיש כמו ילד קטן, הביישנות הטבעית שלו התעוררה בחזקה. פתאום היא התקרבה עליו וחיבקה את הצוואר שלה, הוא הרגיש בהתחלה את הריח העדין של הפרחים שלה ואז נגיעה של השפתיים הרכות והחמות שלה.

אז הידיים שלה החליקו יותר למטה והתחילו ללטף את הגב שלו. השפיות שלו חזרה לרגע, הוא המשיך לנשק אותה, הרים על הידיים ולקח לכיוון של אחד השולחנות. הידיים שלו נכנסו מתחת לחצאית, החליקו על הרגליים שלה והוא הבין שהיא לובשת גרביונים. היא תפסה אותו עם הרגליים והמשיכה לנשק אותו, פתחה את החולצה שלו והמשיכה לנשק את הגוף שלו. היא הרגישה את הזין העומד שלו בתוך המכנסיים. זה חרמן אותה עוד יותר, היא רעדה עם כל הגוף שלה. הוא התחיל לפתוח את החולצה שלה וכבר אחרי מספר רגעים השדיים שלה היו בחוץ.

הוא נשך את הפטמות שלה בעדינות והלשון שלו התחיל לטייל מסביב. הוא ירד למטה, עד שהגיע לבטן שלה. הוא נישק כל מילימטר שלו ואז התחיל לפתוח את החצאית שלה והיא נופלת על הרצפה. הוא עצר לרגע כדי להסתכל על היופי שלה מהצד לשניה.

היא הרגישה שהוא עצר ובלי יכולת לעצור את המשיכה שלה היא תפסה אותו חזק. היא כבר לא לובשת שום דבר חוץ מהגרביונים. היא קמה, מחבקת אותו ומנשקת. אז הוא מרגיש שהידיים שלה פותחים את המכנסיים שלו. הם נופלים על הרצפה ואז התחתונים שלו נוחתים לידם. היא שוב פעם מתיישבת על השולחן, מושכת אותו והזין חודר לתוכה. היא נשכבת על השולחן כדי לתת לו גישה לשדיים. הוא מזיין אותה בקצב עולה והאורגזמה שלהם מגיעה באותו הרגע.

היא לא ראתה אותו יותר, זה היה המפגש האינטימי היחד שלהם, היא עד היום עובדת באותו המקום והיא עדיין לא מבינה מה בדיוק קרה באותו הערב.